Kaffe- & teservis Måsen

Kaffe- & teservis Måsen
Kaffe- & teservis Måsen
Kaffe- & teservis Måsen
Kaffe- & teservis Måsen
Kaffe- & teservis Måsen
Kaffe- & teservis Måsen

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAFFE- & TESERVIS, 50 dlr, Måsen, Bing & Gröndahl,
bestående av: 2 kannor, tillbringare, burk med lock, 10 tekoppar med fat, 10 kaffekoppar med fat, 26 assietter, medföljer diverse udda fat 8+3
PROVENIENS: Margrethelunds slott, Åkersberga

Slitage

350998

2015-12-29