Kaffe- & teservis Måsen
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAFFE- & TESERVIS, 50 dlr, Måsen, Bing & Gröndahl,
bestående av: 2 kannor, tillbringare, burk med lock, 10 tekoppar med fat, 10 kaffekoppar med fat, 26 assietter, medföljer diverse udda fat 8+3
PROVENIENS: Margrethelunds slott, Åkersberga
Slitage
350998
2015-12-29