Interiörbild med familj och katter oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiörbild med familj och katter, olja på duk, ca 50 x 61 cm

Smärre färgbortfall

351002

2015-12-24