Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGSKÅP, 1700-tal, furu, svängt rokokokrön, spröjsade glasade dörrar, 2 bakomliggande hyllplan, höjd ca 93, 81 x 26 cm
Senare dörrar och lås, slitage
351005
2015-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här