Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, gripsholmsmodell, 1900-tal, träskuren dekor, bemålad, lösa plymåer klädda i naturfärgat linne, längd ca 132 cm sitthöjd ca 45 cm
Smärre bruksslitage
351006
2015-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här