Matbord Asko

Matbord Asko
Matbord Asko
Matbord Asko
Matbord Asko
Matbord Asko
Matbord Asko

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, Asko, rund skiva i vit laminat, underrede i stål, höjd ca 72 diameter ca 120 cm

Bruksslitage, skiva med smärre repor

351011

2015-12-24