Byrå med stenskiva
2015-12-24
351012
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, rokokostil, mahognyfaner med intarsia, 3 lådor, beslag i mässing, höjd 76, 91x50 cm
Nyckel saknas, fanerskador