Lennart Sjögren

Lennart Sjögren
Lennart Sjögren
Lennart Sjögren
Lennart Sjögren
Lennart Sjögren
Lennart Sjögren

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART SJÖGREN (född 1930): "Månskogen", signerad L Sjögren, olja på duk, 27x35 cm

351022

2015-12-24