Rökbord orientaliskt

Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD med bricka i mässing, 1900-tal, orientaliskt, benen med inläggningar av pärlemo, höjd 61, diameter 65 cm

smärre bucklor och slitage, skador

351026

2015-12-24