Ellen Jolin akvarell

Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELLEN JOLIN (1854-1939): Motiv från Oxford, signerad o daterad Ellen Jolin Oxford 1894, akvarell, ca 31x22 cm

351046

2015-12-24