Fällbord 1800-tal

Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, bordsskivan i ek, svarvad pelarfot, skivan med profilerad kant, höjd ca 69, diameter 60 cm

Förstärkta ben, ytskador

351047

2015-12-25