Skåp barockstil
Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
SKÅP, barockstil, 1800-tal, med inslag av äldre delar, centralt motiv sista måltiden, skulpterad dekor, ek, höjd 125, 70 x 35,5 cm
PROVENIENS: Margrethelunds slott, Åkersberga
Slitage, smärre skador
351049
2015-12-29