Toalettbord njurformat
2015-12-25
351061
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOALETTBORD, 1930/40-tal, njurformat, furu, inrett med lådor, glasskiva samt vitt tyg, höjd 71, 101 x 48 cm
Bruksslitage