Toalettbord njurformat

Toalettbord njurformat
Toalettbord njurformat
Toalettbord njurformat
Toalettbord njurformat
Toalettbord njurformat
Toalettbord njurformat
Toalettbord njurformat
Toalettbord njurformat
Toalettbord njurformat
Toalettbord njurformat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOALETTBORD, 1930/40-tal, njurformat, furu, inrett med lådor, glasskiva samt vitt tyg, höjd 71, 101 x 48 cm

Bruksslitage

351061

2015-12-25