Soffa nyrokoko
2015-12-25
351073
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor, längd ca 244 cm
Slitage, fläckar