Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, nyrenässans, 1800-talets slut, ek, höjd ca 75, 136x99 total längd ca 261 cm
Slitage, fläckar, skador, något svår att fälla ut, 1 skadad tass
351077
2015-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här