Matbord nyrenässans

Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, nyrenässans, 1800-talets slut, ek, höjd ca 75, 136x99 total längd ca 261 cm

Slitage, fläckar, skador, något svår att fälla ut, 1 skadad tass

351077

2015-12-25