Limousine 1930 tal

Limousine 1930 tal
Limousine 1930 tal
Limousine 1930 tal
Limousine 1930 tal
Limousine 1930 tal
Limousine 1930 tal
Limousine 1930 tal
Limousine 1930 tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LIMOUSINE, 1930-tal, litograferad plåt i flertal färger, hjul helt i plåt, urverksdriven, batteridriven lampa fram, längd ca 23 cm

Lackskador, lampa saknas, defekt urverk

351083

2015-12-24