Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGVITRIN, 1900-talets mitt, barockstil, inredd med hyllplan, höjd 66, 60 x 15 cm, nyckel finns
Bruksslitage
351088
2015-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här