Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1800-talets slut, fanerat med valnöt, invändigt med lådor, höjd ca 83 126x57 cm, nyckel finns

Slitage, torrsprickor, lösa bakben

351092

2015-12-25