Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
URNOR med lock, 1 par, porslin, Kina, 1800-talets början, dekor i emaljfärger, höjd 19 cm
Lagningar och nagg
351093
2015-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här