Urnor Kina

Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR med lock, 1 par, porslin, Kina, 1800-talets början, dekor i emaljfärger, höjd 19 cm

Lagningar och nagg

351093

2015-12-24