Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1800-talets slut, fanerat med valnöt, invändigt med 3 hyllplan, höjd ca 83, 75x64 cm

Slitage, torrsprickor, nyckel saknas, senare bakben

351095

2015-12-25