Snusflaskor och miniatyrvaser Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SNUSFLASKOR, 3 st, MINIATYRVASER, 2+1 st., porslin, Kina, 1800/1900-tal, en snusflaska med drakdekor, höjd 8-9,5 cm

En snusflaska saknar lock, skador och lagningar

351096

2015-12-24