Blåvitt porslin

Blåvitt porslin
Blåvitt porslin
Blåvitt porslin
Blåvitt porslin
Blåvitt porslin
Blåvitt porslin
Blåvitt porslin
Blåvitt porslin
Blåvitt porslin
Blåvitt porslin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PILGRIMSFLASKA, SMÖRASK med lock och fat, KOPP, FAT oktagonalt, MINDRE SKÅL, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, pilgrimsflaskans höjd 15,5 cm

Nagg sprickor och lagningar

351102

2015-12-24