Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PILGRIMSFLASKA, SMÖRASK med lock och fat, KOPP, FAT oktagonalt, MINDRE SKÅL, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, pilgrimsflaskans höjd 15,5 cm
Nagg sprickor och lagningar
351102
2015-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här