Fritz Lindström oljemålning

Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AUGUST FREDRIK (Fritz) LINDSTRÖM (1874-1962), motiv från västra Värmland, signerad och med dedikation, olja på duk, 50 x 72 cm

351105

2015-12-24