Harald Klinckowström oljemålning
2015-12-24
351111
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HARALD KLINCKOWSTRÖM (1897-1973): "Offerlunden, Drottningholm 1944", signerad H Klinckowström, olja på pannå, 18,5 x 23 cm