Wiking Svensson olja
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
WIKING SVENSSON (1915-1979): Landskap, signerad a tergo Wiking Svensson, olja på duk, 99x66 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Kuntoraportti
351126
Päivämäärä:
2015-12-29