Wiking Svensson olja

Wiking Svensson olja
Wiking Svensson olja
Wiking Svensson olja
Wiking Svensson olja
Wiking Svensson olja
Wiking Svensson olja

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

WIKING SVENSSON (1915-1979): Landskap, signerad a tergo Wiking Svensson, olja på duk, 99x66 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Kuntoraportti

351126

Päivämäärä:

2015-12-29