Folke Lind

Folke Lind
Folke Lind
Folke Lind
Folke Lind
Folke Lind
Folke Lind

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE LIND (född 1931): "Jag själv och mina grannar", olja på duk, signerad och daterad 1966, F Lind, 69x100 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

351130

2015-12-29