Leif Knudsen oljemålning

Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEIF KNUDSEN (1928-1975): Komposition, signerad och daterad Leif Knudsen -55, olja på duk, ca 60 x 96 cm

Visa på Geijersgatan 14 i Göteborg

351131

2015-12-29