Madelaine Pyk färglitografi

Madelaine Pyk färglitografi
Madelaine Pyk färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Par i regn, signerad M Pyk, färglitografi, E.A., ca 35 x 28 cm

351132

2015-12-24