Olle Alberius vas Orrefors
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLLE ALBERIUS, vas, "Astrakan", Orrefors 1984, Ariel, dekor av blad i blått mot grön fond, signerad Orrefors 9059490 Olle Alberius Ariel Gallery 4 - 84, höjd 18 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Smärre/obetydliga repor
351134
2015-12-29