Bengt Nordenborg olja på pannå

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT NORDENBORG (född 1938): "Kyskheten i bur", olja på pannå, signerad B Nordenborg, ca 45x37 cm

351150

2015-12-29