Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PETER DAHL (född 1934): Disco, signerad Peter Dahl -81, pt, färglitografi, bildmått ca 53x37 cm

Kuntoraportti

Gulnader

351152

Päivämäärä:

2015-12-27