Peter Dahl
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PETER DAHL (född 1934): Disco, signerad Peter Dahl -81, pt, färglitografi, bildmått ca 53x37 cm
Kuntoraportti
Gulnader
351152
Päivämäärä:
2015-12-27