Nils Kölare oljemålning

Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007), "Feronia", signerad och daterad N Kölare -85, olja på duk, 90 x 110 cm

Tryckskada, med krackeleringar

351156

2015-12-24