Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NILS KÖLARE (1930-2007), "Feronia", signerad och daterad N Kölare -85, olja på duk, 90 x 110 cm
Tryckskada, med krackeleringar
351156
2015-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här