Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
LOUIS CHARLES BOMBLED (Frankrike, 1862-1927): Kavallerianfall, signerad Ch. Bombled, olja på pannå, 20x53 cm
Färgbortfall, retuscher, liten spricka i pannån
351192
2015-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här