Louis Charles Bombled Kavallerianfall olja

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

LOUIS CHARLES BOMBLED (Frankrike, 1862-1927): Kavallerianfall, signerad Ch. Bombled, olja på pannå, 20x53 cm

Färgbortfall, retuscher, liten spricka i pannån

351192

2015-12-28