Bordslampor empirestil

Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, kanelerade skaft, höjd med skärm ca 51 cm

Omgjorda från ljusstakar

351205

2015-12-25