Lars tärning

Lars tärning
Lars tärning
Lars tärning
Lars tärning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med apelsin, signerad och daterad Lars Tärning -10, skiktmåleri på pannå, 16x22 cm

351211

2015-12-30