Vaser Cohr
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
COHR, vaser, 2 st, "Pebble Vase" resp "Egg Vase", nysilver, Danmark, en försilvrad och en förgylld, den försilvrade med blå insida, märkta Cohr Denmark, längd ca 9 cm vardera
Bruksslitage, rispor på undersidan
351216
2015-12-25