Vaser Cohr

Vaser Cohr
Vaser Cohr
Vaser Cohr
Vaser Cohr

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COHR, vaser, 2 st, "Pebble Vase" resp "Egg Vase", nysilver, Danmark, en försilvrad och en förgylld, den försilvrade med blå insida, märkta Cohr Denmark, längd ca 9 cm vardera

Bruksslitage, rispor på undersidan

351216

2015-12-25