Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TYRA LUNDGREN, tedosa, stengods, Lidköping, delvis förgylld, reliefdekor med motiv av Medusa resp blommor, stämpelmärkt "ALP Lidköping Made in Sweden", höjd ca 14,5 cm
Bruksslitage
351224
2015-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här