Tedosa Tyra Lundgren

Tedosa Tyra Lundgren
Tedosa Tyra Lundgren
Tedosa Tyra Lundgren
Tedosa Tyra Lundgren
Tedosa Tyra Lundgren
Tedosa Tyra Lundgren
Tedosa Tyra Lundgren
Tedosa Tyra Lundgren

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TYRA LUNDGREN, tedosa, stengods, Lidköping, delvis förgylld, reliefdekor med motiv av Medusa resp blommor, stämpelmärkt "ALP Lidköping Made in Sweden", höjd ca 14,5 cm

Bruksslitage

351224

2015-12-25