Saltkar

Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALTSTRÖARE på fat, 7 st, glas och silver, slipad dekor i olika mönster, svenska importstämplar, höjd ca 3,5 cm

Bruksslitage

351233

2015-12-25