Ferdinand Staeger etsning

Ferdinand Staeger etsning
Ferdinand Staeger etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FERDINAND STAEGER (1880-1974): Flykten från offentligheten, signerad F Staeger, etsning, ca 20x31 cm

351234

2015-12-25