Bordsuppsats nysilver

Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUPPSATS, sekelskifte 1900, nyrenässansstil, nysilver, delvis förgylld, kvinnofigur hållandes ett fat, höjd ca 54,5 cm

Förgyllning med slitage

351246

2015-12-25