Pappersvikt och tekannor

Pappersvikt och tekannor
Pappersvikt och tekannor
Pappersvikt och tekannor
Pappersvikt och tekannor
Pappersvikt och tekannor
Pappersvikt och tekannor
Pappersvikt och tekannor
Pappersvikt och tekannor

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKANNOR, 2 st, porslin och keramik, PAPPERSVIKT, metall, Kina, 1900-tal, tekannornas diameter ca 8,5 och 11 cm, viktens längd ca 18 cm

Smärre slitage

351280

2015-12-28