Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
PALAMEDES PALAMEDESZ (Holland, 1601-1673) tillskriven: Batalj, olja på duk, 96x122 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Krackeleringar, färgbortfall
351317
2015-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här