Olle Nordberg

Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Fiskebodar, signerad och daterad Olle Nordberg 59, olja på duk, 50x64 cm

351355

2015-12-25