Hallmöbel sekelskiftet
Valmis
2015-12-25
351367
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
HALLMÖBEL, 3 delar, 1900-talets första hälft, bemålad, bordets höjd 73, 64 x 68 cm
Bruksslitage, lösa sittdynor medföljer