Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HALLMÖBEL, 3 delar, 1900-talets första hälft, bemålad, bordets höjd 73, 64 x 68 cm
Bruksslitage, lösa sittdynor medföljer
351367
2015-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här