Lennart Jirlow Gröna Lund Stockholm

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936), "Gröna Lund 1883-1983", signerad L. Jirlow, 129/210, färglitografi, bladmått ca 118x79 cm

351374

2015-12-26