Carsten Regild

Carsten Regild
Carsten Regild
Carsten Regild
Carsten Regild
Carsten Regild
Carsten Regild

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARSTEN REGILD (1941-1992): Lupus Ultra, Illustrerad bok samt silkscreen, signerad C Regild - 80, numrerad 49/89, 36x27 cm

Illustrated book with one signed colour silkscreen Executed 1980

351382

2015-12-26