Carsten Regild
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARSTEN REGILD (1941-1992): Lupus Ultra, Illustrerad bok samt silkscreen, signerad C Regild - 80, numrerad 49/89, 36x27 cm
Illustrated book with one signed colour silkscreen Executed 1980
351382
2015-12-26