Mat- och teservis Rörstrand

Mat- och teservis Rörstrand
Mat- och teservis Rörstrand
Mat- och teservis Rörstrand
Mat- och teservis Rörstrand
Mat- och teservis Rörstrand
Mat- och teservis Rörstrand

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAT- OCH TESERVIS, 53 dlr, "Japonica", Rörstrand, 1900-talets andra hälft, bestående av: 10 mattallrikar, 9 förrättstallrikar, 10 djupa tallrikar, 10 tekoppar med fat, 10 assietter, 2 karotter, kanna

Enstaka nagg

351385

2015-12-25