Sven Olof Ehrén färglitografier Slussen

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN OLOF EHRÉN (1927-2004), (6) Stockholmsmotiv-Slussen, signerade och daterade Sven Olof Ehrén-80, 84/360, färglitografier, 58 x 45 cm

351389

2015-12-25