S-O Ehrén litografier

S-O Ehrén litografier
S-O Ehrén litografier
S-O Ehrén litografier
S-O Ehrén litografier
S-O Ehrén litografier
S-O Ehrén litografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN OLOF EHRÉN (1927-2004): (5) Gamla Stan, signerade Sven Olof Ehren -80, 178/360, litografier, bladstorlek 49 x 63 cm vardera

351390

2015-12-25